Zápas - mládež

U19: Úvod jim nevyšel a to rozhodlo

pátek 22. října. 2021 | Jana Zipserová
První poločas projeli. Ačkoliv se herní projev třineckých hráčů ve druhé polovině dohrávaného utkání zlepšil a soupeře převyšovali, branka žádná nepadla. Tři body si právem odvezla Poruba.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2021/2022,9. kolo, st 20. 10. 2021, 13:00

Poruba

0:2
0:2

Branky: 8. René Kalay (0:1), 23. Eliáš Hon (0:2). Rozhodčí: Petr Bebenek - Michael Vojkovský, Michal Kolarský. Žluté karty: Petr Rusz - Karel Matyska, Jan Dostalík, Eliáš Hon.

FK Třinec: Jakub Benedik - Matúš Kultan (65. Patryk Kisiala), David Zogata, Matěj Mieszek, Jan Hamrozi, Adam Zabystrzan, Petr Rusz, Marek Poništ, Vojtěch Kaniok, Tomáš Voznica (46. Pavel Klimek), Eduard Byrtus (77. Filip Pollák). Trenér: Karel Maceček.

Poruba: David Müller - Ondřej Maršál, Zdeněk Novotný, Martin Gaži, Jakub Seman, Jan Dostalík, René Kalay, Eliáš Hon (90. Jakub Sadílek), Václav Lyčka, Karel Matyska, David Pohorelli (86. Ondřej Káňa). Trenér: Ladislav Bártek.

Karel Maceček, trenér FK Třinec U19

Do utkání jsme nevstoupili dobře, byli jsme pasivní a soupeř toho brzy využil a vstřelil nám rychlou branku. Po nedorozumění v obraně jsme inkasovali v první půli ještě jednou. Ve druhé půli jsme se zlepšili, byli aktivnější než soupeř, ale ze šancí, které jsme si vytvořili jsme gól bohužel nedali. Soupeř nás dnes potrestal hlavně za náš špatný přístup v prvním poločasu. Kluci si musí uvědomit, že takhle se žádný zápas vyhrát nedá.