Zápas - mládež

U19: Výhra jim těsně utekla

pondělí 22. listopadu. 2021 | Jana Zipserová
Vyrovnané utkání, kdy první poločas byl bez šancí a v druhé půli třinečtí hráči prohrávali. Díky přímým kopům se jim podařilo se dostat do vedení, ale nakonec inkasovali na konečných 2:2.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2021/2022,13. kolo, st 17. 11. 2021, 12:00

1. SC Znojmo FK

2:2
0:0

Branky: 47. Martin Březina (0:1), 50. Pavel Klimek (1:1), 56. Pavel Klimek (2:1), 86. Martin Březina (2:2). Rozhodčí: David Žurovec - Matěj Dudek, Michal Galásek. Žluté karty: Marek Poništ - Petr Železný, Pavel Šuba.

FK Třinec: Daniel Kulig - David Zogata, Matěj mieszek, Pavel Klimek, Jan Hamrozi, Petr Rusz, Marek Poništ, Adam Zabystrzan, Robert Kadura, Matúš Kultan, Šimon Roček (87. Patryk Kisiala). Trenér: Karel Maceček.

1. SC Znojmo FK: Tomáš Hamza - Tomáš Vocílka, Tomáš Navrátil, Roman Beníček, Pavel Šuba, Martin Březina, Petr Železný, Jiří Synek, Tomáš Čech (71. Matyáš Jarý), Jáchym Špalek, Daniel Pokorný. Trenér:František Havlík.