Zápas - mládež

U18: Drama v druhém dějství

pondělí 06. září. 2021 | Jana Zipserová
Po první půli to vypadalo na jasné utkání ve prospěch Třince. Bohužel se v druhé půli jednalo spíše o drama komu tři body nakonec připadnou. Naštěstí náskok čtyř branek byl pro soupeře nad jeho síly.
Moravskoslezská divize staršího dorostu - 2021/202,6. kolo, ne 5. 9. 2021, 10:30

FK Nový Jičín

4:2
4:0

Branky: 11. Ľuboš B Becik (1:0), 18. Ľuboš Becik (2:0), 37. Patryk Kisiala (3:0), 40. Patryk Kisiala (penalta, 4:0). Rozhodčí: David Jurajda - Lukáš Fryč, Eleanor Bystroňová. Žluté karty: Patryk Kisiala - Tomáš Petr.

FK Třinec: Erik Petrák - Kryštof Labaj (46. Tomáš Tomeček, 89. Samuel Chlebek), Ondřej Niedoba, Ondřej Kajfosz, Mateusz Bartnicki (57. Kryštof Zbranek), Patryk Kisiala (86. Samuel Chodelka), Matěj Klocek, Denis Šopor, Pavel Klimek, Robert Kadura, Ľuboš Becik (46. Filip Pollák). Trenér: Petr Sostřonek.

FK Nový Jičín: Matyáš Sasín - Jakub Belhárek (78. Martin Pivoňka), Daniel korytář (78. Oldřich Vahalík), Vratislav Vahalík, Martin Myslík, Michal Cacek, Matěj Rajskup, jaroslav Václavík (46. Tomáš Petr), Martin Hub (46. Štěpán Zdráhal), Jakub Siwy. Trenér: Lukáš Dědík.

Petr Sostřonek, trenér FK Třinec U18

Vstup do utkání nám vyšel dokonale. Hned z prvního útoku po přihrávce Kadury otevřel skóre střelou pod břevno Becik. Na druhé brance má zásluhu brankář Petrák, který dlouhým výkopem našel Becika, ten obešel vše co mu stálo v cestě a vstřelil svůj druhý gól. Na tři nula zvyšoval do prázdné branky po kombinaci Becika s Kadurou Kisiela, který poločasový účet završil čtvrtou brankou z pokutového kopu za sražení Becika. Bohužel druhý poločas byl z naší strany velmi špatný. Hráči se uspokojili a svoji nezodpovědností a individuálními chybami doslova nabídli soupeři oba góly. Věřím, že se hráči poučí a v dalších utkáních již takové zbytečné drama nedopustí.