Zápas - mládež

U18: Mají skvěle našlápnuto

pondělí 20. září. 2021 | Jana Zipserová
Druhé místo za vedoucí Olomoucí patři třineckému týmu. V bitvě o stříbrnou příčku byli hoši pod taktovku trenéra Petra Sostřonka úspěšnější a proto v této chvíli jim Valmez dýchá na zadá z třetího místa celkové tabulky.
Moravskoslezská divize staršího dorostu - 2021/202,8. kolo, so 18. 9. 2021, 14:15

TJ Valašské Meziříčí

4:2
4:1

Branky: 3. Ondřej Kajfosz (1:0), 19. Ľuboš Becik (2:0), 24. Mateusz Bartnicki (3:0), 38. Robert Kadura (4:0), 40. Lukáš Křenek (4:1), 59. Jindřich Vrána (4:2). Rozhodčí: Michal Broskevič - David Jurajda, Marek Poništ. Žluté karty: Renné Veselý, Petr Plandor (Valašské Meziříčí). Červená karta: Lukáš Sekyra (Valašské Meziříčí).

FK Třinec: Erik Petrák - Filip Pollák (66. Martin Klocek), Ondřej Niedoba (55. Kryštof Labaj), Ondřej Kajfosz, Ľuboš Becik, Patryk Kisiala (46. Kryštof Zbranek), Adrian Skupien, Denis Šopor (71. Samuel Chodelka), Pavel Klimek, Robert Kadura, Mateusz Bartnicki. Trenér: Petr Sostřonek.

TJ Valašské Meziříčí: Matyáš Svak - Michael Nílý, Tomáš Nevařil, Petr Plandor, Josef Sušeň (76. Tomáš Kurinec), Lukáš Sekyra, René Veselý (64. Vojtěch Pastrnek), Jindřich Vrána, Matěj Vaigl (46. Adam Juřík), Lukáš Křenek, Filip Barbořák. Trenér: Jan Pítr.

Petr Sostřonek, trenér FK Třinec U18

Vstup do utkání nám vyšel, když jsme po dorážce přímého kopu Kajfoszem šli do vedení a do přestávky jsme pak přidali ještě další tři branky. Přesto že výsledek prvního poločasu vyšel jednoznačně v náš prospěch, na hřišti byl k vidění oboustranně útočný fotbal. Ve druhém poločase hosté svým důrazem, pohybem a agresivitou dokázali zápas zdramatizovat..