Zápas - mládež

U17: Úvod jim nevyšel, zato závěr byl perfektní

pondělí 23. srpna. 2021 | Jana Zipserová
Se vstupem do utkání trenér Zdeněk Cieslar nebyl vůbec spokojen, nakonec však hoši zabojovali a trenérův náhled na utkání změnili po čas druhé půle. V ní ukázali svou bojovnost a chuť vyhrát.
Moravskoslezská liga mladšího dorostu - 2021/2022,1. kolo, st 18. 8. 2021, 12:45

Slezský FC Opava B

3:5
1:1

Branky: 9. Matěj Klocek (0:1), 14. Sebastián Hottek (1:1), 47. Tobiáš Nieslanik (1:2), 55. Tobiáš Nieslanik (1:3), 65. Matyáš Baar (2:3), 70. Jakub Pecník (3:3), 78. Šimon Roček (3:4), 90. Damian Jopek (3:5). Rozhodčí: Vojtěch Dedek - Michal Gavlas, Martin Šafrán. Žlutá karta: Matěj Klocek (Třinec).

Slezský FC Opava B: Oliver Hartmann - Vít Hendrych (57. Sebastián Dědík), Tomáš Hejhal, Daniel Kubát, Jakub Galík (57. Kryštof Hendrych), Tobias Breksa (57. Šimon Tomíček), Matyáš Baar, Michal Vladař (79. Tobiáš Winkler), Sebastián Hottek (57. Alex Blahut), Jakub Pecník, Filip Endrych. Trenér: František Metelka.

FK Třinec: Ondřej Schovanec - Ondřej Niedoba, Ondřej Proboszcz, Nguyen Trong Tuan Ngoc (79. Filip Noga), Szymon Jeź, marián Ballon, Tobiáš Nieslanik (76. Daniel Sikora), Matěj Klocek (65. Dariusz Skupieň(, Martin Klocek (65. Šimon Galia), Patrik Pieter (65. Damian Jopek), Šimon Roček. Trenér: Zdeněk Cieslar.

Zdeněk Cieslar, trenér FK Třinec U17

Opět jsme narazili na velmi kvalitního soupeře, kdy jsme se především v prvním poločase nemohli dostat do své hry a s poločasem jsem nebyl vůbec spokojen. Nástup druhé půle již byl vynikající, všichni hráči začali důrazně atakovat domácí. Během úvodních patnácti minut jsme dali dvě branky a vytvořili další tři obrovské šance. Tím se utkání zlomilo v náš prospěch a z Opavy jsme odvezli všechny body. Byť kvalita domácího celku byla obrovská, o to víc si vítězství vážím. Jsem moc rád, že kluci si sáhli až na dno a takové těžké utkání zvládli.