Zápas - mládež

U14: Přivezli tři body

pondělí 06. září. 2021 | Jana Zipserová
S nevelkým odporem se setkali třinečtí hráči, kteří si se soupeřem pohráli a jejich šance eliminovali ihned v jejich zárodku. Téměř od prvních minut tak bylo rozhodnuto o vítězi utkání.
Moravskoslezská divize žáků U14 - 2021/2022,6. kolo, ne 5. 9. 2021, 10:00

Šumperk

0:2
0:1

Branky: 19. Lukáš Kula (0:1), 78. Matěj Strokosz (0:2). Rozhodčí: Tomáš Chodura - Michal Straka, Vladislav Rulíšek.

Šumperk: Jiří Urban - Petr Churavý (41. Adam Kubeš), Lukáš Langhammer, Jakub Oharek (41. Adam Kubeš), Lukáš Vncálek (74. Adam Smrž), Dominik Paraska (41. Jiří horký), Adam Ferron, Maxmilián Ježek, Vojtěch Ošlejšek, Jonáš Hruška, Lukáš Liďák (47. David Vojtek). Trenér: Bohdan Hecl.

FK Třinec: Marek Pyszko - Samuel Bulej, Jakub Bujok (66. Jakub Pilch), Martin Postuwka, Adam Babilon (78. Jan Kluz), Matěj Strokosz, Matěj Kunský, Lukáš Kula (41. Patrik Lipus, 77. Matěj Watzlawik), Václav Mikoláš, Patrik Mitka, Viktor Dudys. Trenér: Karel Kula.

Karel Kula, trenér FK Třinec

Odehráli jsem velice dobré utkání a soupeře jsme předčili ve všech směrech. Kluci hráli velice zodpovědně, s vysokým presinkem, ze kterého pramenily naše obrovské šance, hlavně ve druhém poločase. Zápas mohl skončit daleko větším rozdílem, ale důležité bylo, že jsme za celé utkání nepustili soupeře do žádné větší šance. Musím pochválit všechny kluky i celou lavičku, že žila s mužstvem. Vyzvednout bych chtěl výkony Matěje Kunského a taky Matěje Strokosze. Ten hrál na zcela jiné pozici než první tři utkání a vedl si velice dobře. To, že nejmenuji ostatní hráče neznamená, že byli horší. Všichni dnes odevzdali maximum.