Zápas - mládež

U17: Náročné dny se na týmu podepsaly

úterý 29. března. 2022 | Jana Zipserová
Vyčerpání ze tří zápasů sehraných během sedmi dnů se podepsalo na výsledku. První poločas vypadal velmi slibně. Nadějně vyhlížející tři body ve prospěch domácích však bohužel připadly nakonec Zlínu. Ta se ve druhé půli po proměněném pokutovém kopu dostala na koně a vzápětí vstřelila ještě další dva rychlé góly. Tímto si soupeř ztvrdil své vítězství.
Moravskoslezská liga mladšího dorostu - 2021/2022,19. kolo, so 26. 3. 2022, 12:45

FC Fastav Zlín B

2:4
2:1

Branky: 15. Lukáš Branecký (0:1), 19. Ngoc Tuan Trong Nguyen (1:1), 21. Ngoc Tuan Trong Nguyen (2:1), 60. Richard Hvozdenský (penalta, 2:2), 62. Lukáš Branecký (2:3), 71. Lukáš Branecký (penalta, 2:4). Rozhodčí: David Jurajda - Michal Broskevič, Viktor Polok. Žluté karty: Ondřej Schovanec, Ondřej Brzezina - Lukáš Branecký, Patrik Filgas, Petr Husták.

FK Třinec: Ondřej Schovanec - Ondřej niedoba, Daniel SIkroa (78. Filip Noga), Ngoc Tuan Trong Nguyen (78. Patrik Liberda), Szymon Jeź (46. Martin Klocek), Marián Ballon, Kryštof Horniak (56. Jan Majetný), Matěj Klocek (46. Filip Čmiel), Ondřej Brzezina, Patrik Pieter, Dariusz Skupień (56. Petr Čmiel). Trenér: Tomáš Jakus.

FC Fastav Zlín B: Petr Husták - Tibor Vörös, Matěj boráň (46. Filip Dorňák), Richard Hvozdenský, Filip Hellebrand (69. Martin Pacik), Jakub Ondroušek (82. Lukáš Tomala), Lukáš Branecký (80. Tomáš Hošťálek), Patrik Filgas (49. Tomáš Kuneta), Vojta Ševčík, Marek Tomaštík, Jan Jakub nevěřil. Trenér: Radek Matulík.