Zápas - mládež

U17: Prohráli, ale makali

úterý 05. dubna. 2022 | Jana Zipserová
Občas i dobře odehraný zápas nepřinese body. To se stalo svěřencům trenéra Tomáše Jakuse, kteří konkurovali Slovácku a brankově se vždy na soupeře dotahovali. Bohužel to nestačilo a domácím připadl plný počet bodů.
Moravskoslezská liga mladšího dorostu - 2021/2022,20. kolo, ne 3. 4. 2022, 12:45

1.FC Slovácko

5:3
3:0

Branky: 14. Tomáš Bílek (1:0), 32. Tomáš Bílek (2:0), 38. Daniel Barát (3:0), 55. Tomáš Bílek (4:0), 64. Kryštof Horniak (4:1), 73. Jan Majetný (4:2), 75. Patrik Pieter (4:3), 87. Daniel Hána (5:3). Rozhodčí: Martin Paulík - Jakub Mojžíš, Martin Tokoš. Žluté karty: Kryštof Horniak, Jan Majetný (Třinec).

1.FC Slovácko: Jakub Tereško - Jan Kolařík (59. Lukáš Novotný), Lukáš Hrbáček, Daniel Hána, Tomáš Bílek (66. Jakub Bimka), Vlastimil Hrdlička, Jakub Prokeš (66. Adam Bárta), Petr Meindlschmid, Oliver Štecha (73. Štěpán Vrána), Václav Kremr, Daniel Barát (59. Lukáš Novotný). Trenér: Dominik Pěnička.

FK Třinec: Ondřej Schovanec - Ondřej Brzeina, Robin Krzyžanek, Ngoc Tuan Trong Nguyen (87. Patrik Liberda), Szymon Jeź (59. Filip Čmiel), Marián Ballon, Dariusz Skupień (46. Jan Majetný), Matěj Klocek (77. Daniel Sikora), Martin Klocek, Patrik Pieter, Tobiáš Nieslanik (46. Kryštof Horniak). Trenér: Tomáš Jakus.

Tomáš Jakus, trenér FK Třinec U17

Po prvním poločase, který nám výsledkově nevyšel podle představ a soupeř dá se říct na hřišti dominoval, jsme do druhého poločasu udělali změny v sestavě i v rozestavení a řekli si, že s výsledkem ještě zkusíme něco udělat. Za mě co kluci předvedli ve druhém poločase zaslouží pochvalu, protože dokázali soupeře dostat pod veliký tlak a soupeř se o výsledek musel do samého závěru strachovat.