Zápas - mládež

U16: Šťastných sedm

pondělí 14. března. 2022 | Jana Zipserová
První poločas nepřinesl žádnou branku, skóre třinečtí hráči otevřeli až úvodem druhé půle, ve které nastříleli celkem úctyhodných sedm branek.
Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 2021/202,17. kolo, ne 13. 3. 2022, 12:45

Mohelnice

0:7
0:0

Branky: 54. Petr Čmiel (1:0), 56. Václav Wrana (2:0), 63. Petr Čmiel (3:0ú, 64. Kryštof Horniak (4:0), 67. Petr Čmiel (5:0), 83. Ngoc Tuan Trong Nguyen (6:0), 86. Petr Čmiel (7:0). Rozhodčí: Vojtěch Matějek - Jiří Wawrzyk, Marek Chmiel. Žluté karty: Dariusz Skupień - Martin Heinz.

FK Třinec: Patrik Miltner - Patrik Librda (46. Ngoc Tuan Trong Nguyen), Robin Krzyžanek, Filip Noga, Lukáš Trombik, Václav Wrana, Kryštof Horniak, Ondřej Brzezina (66. Ondřej Schovanec), Filip Čmiel, Jakub Jaracz (46. Dariusz Skupień), Petr Čmiel. Vedoucí: Petr Chloň.

Mohelnice: Ondřej Kacr - Martin Heinz, Šimon Hecl, Adam Šmelko, Roman Polák, Lukáš Kratochvíl, Damián Hecl, Mikuláš Mikeš (46. Jan SMékal), Adam Šuster, Petr Vítek, Šimon Činčara. Trenér: Luboš Homolák.

Petr Chloň, vedoucí FK Třinec U16

Domácí zápas s Mohelnicí byl o tom, kdy soupeři vstřelíme první gól. Bohužel jsme se v prvním poločase nedokázali prosadit a tak to bylo bez branek. Naopak nám vyšel vstup do druhé půle. Rychle jsme se dostali do vedení, soupeř odpadl a my nakonec vstřelili sedm branek. Tento zápas jsme povinně vyhráli, ale většina hráčů zaslouží pochvalu především za to, že zvládli v tomto týdnu kvalitně odehrát tři mistrovské zápasy za pět dní.