Zápas - mládež

U16: Jednoznačná výhra

pondělí 16. května. 2022 | Jana Zipserová
V tomto utkání rozhodl již první poločas, ve kterém kluci poslali Havířov do šaten pěti brankovým vedením. Ve druhém poločase si třinečtí už výsledek uhlídali a přidali další dvě branky.
Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 2021/202,26. kolo, so 14. 5. 2022, 12:45

MFK Havířov

7:0
5:0

Branky: 8. Dariusz Skupień (1:0), 18. Filip Noga (2:0), 21.Robin Krzyžanek (3:0), 35. Václav Wrána (4:0), 42. Dariusz Skupień (5:0), 56. Šimon Galia (6:0), 61. Petr Čmiel (7:0). Rozhodčí: Jakub Revaj - Paskal Trigas, Marian Svoboda. Žlutá karta: Patrik Liberda (Třinec).

FK Třinec: Vojtěch Broda (46. Patrik Miltner) - Damian Jopek, Marco Kulig, Robin Krzyžanek (66. Daniel Sikora), Filip Noga (46. Václav Staszko), Petr Čmiel (66. Jan Majetný), Filip Čmiel, Václav Wrána, Patrik Liberda, Jakub Jaracz, Dariusz Skupień (46. Šimon Galia). Trenér: Petr Chloň.

MFK Havířov: Tomáš Dang (46. Vojtěch Korabečný) - Ondřej Hofer (46. Daniel Fučík), Vojtěch Dvořák, Adam Bednář, Dominik Lakomý (46. Štěpán Vrábel), Jakub Nováček, Jeremy Hýbl, Adam Kosterec, Ondřej Lang, Daniel Wunsch, Michael Carter. Trenér: Petr Samec.

Petr Chloň, trenér FK Třinec U16

K zápasu s posledním Havířovem přistoupili naši hráči zodpovědně, soupeře nepodcenili a již během prvního poločasu rozhodli o našem jednoznačném vítězství. Kluci si s chutí zahráli, po půl roce se vrátili do sestavy marodi Galia a Staszko. Nyní již nás v týdnu čeká dohrávka s vedoucí Karvinou, na kterou se už všichni těší.