Zápas - mládež

U16: O branky se postaral Petr Čmiel

pondělí 13. června. 2022 | Jana Zipserová
Diváci a všichni fotbaloví nadšenci rozhodně nebyli ošizeni o náboj, který tomuto utkání nescházel od prvních minut. Šance byly na obou stranách, ale co do produktivity se soupeř nemohl svěřencům trenérského dua Chloň, Machej rovnat.
Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 2021/202,30. kolo, so 11. 6. 2022, 12:15

1. HFK Olomouc

4:0
0:0

Branky: 66. Petr Čmiel (1:0), 68. Petr Čmiel (2:0), 80. David Dosoudil (vlastní, 3:0), 86. Petr Čmiel (4:0). Rozhodčí: Adam Kotas - Aleš Potiorek, Otakar Karch. Žluté karty: Dariusz Skupień - Jan Česnek, Kryštof Pícha.

FK Třinec: Patrik Milner - Robin Krzyžanek, Marco Kulig, Filip Noga, Damian Jopek, Ondřej Brzezina, Jakub Jaracz, Patrik Liberda (59. Daniel Sikora), Filip Čmiel (34. Miroslav Murin), Šimon Galia (59. Petr Čmiel), Dariusz Skupień (59. Kryštof Horniak). Trenér: Petr Chloň.

1. HFK Olomouc: Tomáš Fryčák - Ondřej Hudec, Michal Barvíř, David Dosoudil, Levoslav Onofrej (59. Štěpán Nemrava), Adam Zdráhal, Dominik Šuba, Hugo Vacek (67. Martin Zifčák), Kryštof Pícha, Kryštof Provazník, Jan Česnek. Trenér: Ladislav Onofrej.

Petr Chloň, trenér FK Třinec U16

V posledním domácím zápase jsme přivítali HFK Olomouc, která byla v tabulce dva body za námi. V 1. poločase bylo utkání vyrovnané, my i soupeř jsme si vytvořili po jedné šanci, avšak gól nepadl. V 60. min. jsme do hry nasadili tři čerstvé hráče (Horniaka, Sikoru a P. Čmiela), kteří naši hru výrazně oživili a výsledkem bylo nakonec vítězství 4:0. Hattrikem se prezentoval tentokrát Petr Čmiel. Všichni hráči zaslouží pochvalu za přístup k utkání, kdy tímto výsledkem jsme si zajistili 5. místo v tabulce, což je velký úspěch pro celé mužstvo.