Zápas - mládež

U18: Pochvalu si vysloužil brankář Kulig

středa 27. dubna. 2022 | Jana Zipserová
Nepřesvědčivý výkon podali až na gólmana Daniela Kuliga svěřenci trenéra Petra Sostřonka. Jejich vlažný herní projev byl nedostačující, díky tomu soupeř bez větších problému v utkání dominoval a právem zvítězil.
Moravskoslezská divize staršího dorostu - 2021/202,23. kolo, so 23. 4. 2022, 10:00

TJ Valašské Meziříčí

4:0
3:0

Branky: Petr Plandor (1:0), 29. Petr Plandor (2:0), 35. Václav Vozák (3:0), 90. Václav Vozák (4:0). Rozhodčí: Jan Janeček - František Kýr, Jaroslav Hrubý. Žluté karty: Ondřej Niedoba, Jan Cienciala.

TJ Valašské Meziříčí: Ondřej Kvapil - Michael Bílý, Tomáš Nevařil (46. Lukáš Sekyra), Petr Plandor (66. Ondřej Jašíček), Josef Sušeň, Matěj Vaigl (68. Tomáš Kurinec), René Veselý, Adam Juřík (46. Lukáš Sekyra), Jindřich Vrána, Václav Vozák, Vojtěch Pastrnek. Trenér: Jan Pítr.

FK Třinec: Daniel Kulig - Jakub Jaracz, Ondřej Niedoba, Ondřej Kajfosz (46. Dariusz Skupień), Jakub Kajfosz, Jan Cienciala, Filip Chrascina (66. Miroslav Murin), Denis Šopor, Pavel Klimek (55. Filip Noga), L´uboš Becik, Mateusz Bartnicki. Trenér: Petr Sostřonek.

Petr Sostřonek, trenér FK Třinec U18

O výsledku rozhodl první poločas respektive třicet pět minut, kdy jsme působili v obranné činnosti chaoticky a domácí toho náležitě využili. Pochvalu zaslouží jen brankář Kulig , který nás ještě několikrát podržel. Celkový výkon podtrhuje navíc lajdácky kopnuta penalta Becikem za stavu 1:0 pro domácí.