Zápas - mládež

U19: Zranění hráčů není omluvou

úterý 06. září. 2022 | Jana Zipserová
Nepříznivých prvních čtyřicet pět minut prožili třinečtí, když jim soupeř nasázel tři braky. Zlepšený výkon sice přišel v druhé poloviny hry, nicméně na náskok Frýdku to nestačilo.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2022/2023,5. kolo, so 3. 9. 2022, 10:30

FK Frýdek-Místek

2:3
0:3

Branky: 12. Denis Němec (0:1), 33. David Berek (penalta, 0:2), 39. Denis Němec (0:3), 46. Viktor Buryan (1:3), 72. Tobiáš Nieslanik (2:3). Rozhodčí: Lukáš Fryč - Michal Kolarský, Tomáš Boráň. Žluté karty: Viktor Buryan, Robert Kadura - Lukáš Rek.

FK Třinec: Jakub Benedik - Nikolas Macko, Kryštof Labaj (87. Ondřej Proboszcz), Patrik Pieter, Tobiáš Nieslanik, Filip Chrascina (46. Jan Cienciala), Martin Klocek, Robert Kadura, Matěj Klocek, Yehor Dadiveren (32. Mateusz Bartnicki), Viktor Buryan. Trenér: Petr Sostřonek.

FK Frýdek-Místek: Jiří Dragon - Vojtěch míček, Štěpán Vykopal ,Matyáš Cudzik, Lukáš Rek, Jan Jedlička (56. Patrik Žáček), David Berek, Filip Šponer, Tomáš Kohut (56. Adam Kuboš), Ondřej Maléř (87. Dominik Ševčík), Denis Němec (74. Daniil Maksymchuk). Trenér: Roman Vojvodík.

Petr Sostřonek, trenér FK Třinec U19

V utkání jsme propadli hlavně v prvním poločase, kdy jsme soupeři darovali všechny tři branky svou nedůslednosti v osobních soubojích. Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko líp, ale stačilo to jen na snížení a upravení nepříznivého stavu. Omluvou pro hráče nemůže být ani to, že nám chybí několik zraněných hráčů.