Zápas - mládež

U19: Po poločase nastal obrat

úterý 18. října. 2022 | Jana Zipserová
Se změnou hry přišly branky a nakonec i vítězství. První dějství sice skončilo smírem, avšak kdo se radoval z výhry byli domácí, když se v druhé půli do soupeře pořádně obuli.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2022/2023,11. kolo, ne 16. 10. 2022, 10:30

Poruba

3:1
1:1

Branky : Kadura, Buryan, Becik - Hradil. Rozhodčí: Proske - Lukášík, Šeruda. Žluté karty: Dostalík, Volný (Poruba).

FK Třinec: Schovanec - Labaj, Macko, Klimek, Chrascina (46. Becik), Nieslanik, Čmiel (89. Kajfosz), Klocek, Kadura, Dadiveren (81. Bartnicki), Buryan. Trenér: Sostřonek.

Poruba: Chelmecký - Biedermann, Tannert, Fula, Dostalík, Volný, Hradil (89. Novotný), Strnad (79. Čečotka), Káňa (89. Jašek), Pohorelli (89. Skála), Lyčka (77. Sadílek). Trenér: Sáblik.

Petr Sostřonek, trenér FK TŘINEC U19

V prvním poločase byl soupeř pohyblivější, více na míči a důraznější v osobních soubojích což dokázal při vedoucí brance, kdy hostující hráč svým důrazem obešel tři naše hráče a skóroval. Hra se začala vyrovnávat po našem gólu Kadury, který krásnou střelou ze 25 metrů překonal brankáře. Po přestávce jsme zlepšili pohyb i důraz v osobních soubojích, což předvedl Buryan, když se prosadil v souboji po dlouhém pasu brankáře Schovance a vstřelil vedoucí branku. Pojistku pak po přihrávce Nieslanika přidal střídající Becik. V závěru jsme mohli ještě přidat čtvrtý gól po průniku a přihrávce Bartnického, ale Kajfosz z úhlu netrefil prázdnou branku. Vítězství za výkon v druhém poločase je zasloužené.