Zápas - mládež

U18: První hattrick sezony zaznamenal Petr Čmiel

pondělí 29. srpna. 2022 | Jana Zipserová
Do poločasu se jednalo o poměrně vyrovnané utkání a to i přesto, že domácí o jednu branku prohrávali. Zlom přišel hned začátkem druhého poločasu, kdy střelec utkání Petr Čmiel navýšil na 0-2 a další tři branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Třinec tak vyhrál nad Přerovem 5-0.
Moravskoslezská divize staršího dorostu - 2022/202,4. kolo, so 27. 8. 2022, 10:00

1. FC Přerov

0:5
0:1

Branky: 25. Petr Čmiel (penalta, 0:1), 49. Petr Čmiel (0:2), 62. Petr Čmiel (0:3), 65. Szymon Jeź (0:4), 70. Filip Čmiel (0:5). Rozhodčí: Jakub Machorek - Šimon Bruckmüller, Miroslav Navrátil. Žluté karty: Jan Verbich - Martin Klocek, Matěj Klocek. Červená karta: Filip Kuča (Přerov)

1. FC Přerov: Michal Marák - Jan Vávra, Tomáš Řezníček, Martin Váleček (68. Filip Neumann), Štěpán Hynek, Adam Kocian (68. Jindra Dressler), Jan Verbich, Dan Pistovčák, Nikita Sinenchenko (50. Ondřej Grégr), Marek Pavelka, Filip Kuča. Trenér: Petr Bogdaň.

FK Třinec: Lukáš Cvik - Matěj Klocek, Ondřej Niedoba, Ondřej Proboszcz, Martin Klocek (65. Šimon Galia), Patrik Pieter, Szymon Jeź, Jan Majetný (53. Václav Wrana), Filip Čmiel, Petr Čmiel, Dariusz Skupień (62. Patrik Liberda). Trenér: Karel Maceček.

Karel Maceček, trenér FK Třinec U18

Zápas kluci zvládli velmi dobře. V první půli s námi soupeř ještě držel krok a po penaltě jsme vedli jen 1 - 0. Ve druhém poločase jsme už byli jasně lepší a vstřelili čtyři góly po hezkých kombinacích a kvalitní koncovce.