Zápas - mládež

U18: Uničov odjížděl jako vítěz

pondělí 12. září. 2022 | Jana Zipserová
Oba třinecké týmy proti Uničovu měly téměř totožný závěr utkání. V obou případech vlastním zapříčiněním soupeři darovali důležitou branku. Ani jeden tým pak již nedokázali výsledek ovlivnit a konečný výsledek jakkoliv zvrátit. Uničov tak sesbíral všechny body.
Moravskoslezská divize staršího dorostu - 2022/202,6. kolo, so 10. 9. 2022, 10:30

SK Uničov

3:4
0:2

Branky: 32. Matěj Sedlář (0:1), 37. Matěj Rabenseifner (0:2), 48. Ngoc Tuan Trong Nguyen (1:2), 52. Dariusz Skupień (2:2), 69. Dariusz Skupień (3:2), 71. Matěj Sedlář (3:3), 83. Roman Blechta (3:4). Rozhodčí: Radim petroš - Pavel Podracký, Vít Závodný. Žluté karty: Jan Majetný - Kryštof Demel, Šimon Boxan.

FK Třinec: Jakub Benedik - Patrik Liberda, Ondřej Proboszcz, Ondřej Niedoba, Šimon Galia (46. Ngoc Tuan Trong Nguyen), Szymon Jeź, Petr Čmiel (65. Šimon Roček), Dariusz Skupień, Jan Majetný, Filip Čmiel (80. Robin Krzyžanek), Filip Chrascina (46. Kryštof Labaj). Trenér: Karel Maceček.

SK Uničov: Jakub Hůževka - Šimon Boxan, Kryštof Demel, Matyáš Demel, Matěj Rabenseifner, Jan Trefil, Roman Blechta, Matěj Jurka (65. Jan Šlégr), Patrik Vorlický (70. Dominik Romanec), Matěj Sedlář (85. Michal Toman), Daniel Hrazdil. Trenér: Zdeněk Třeštík.

Karel Maceček, trenér FK Třinec U18

Vyrovnané utkání s velmi dobře hrajícím soupeřem. V první půli soupeř potrestal dvě naše individuální chyby. My naše šance bohužel nedotáhli do gólu. Ve druhé půli jsme zvýšili tempo a po hezkých akcích zápas otočili. Bohužel v závěru zápasu jsme špatným bráněním dali šanci soupeři a ten ji dvakrát využil, čímž strhl vítězství na svou stranu.