Liga mladších žáků U12 - 2022/2023,1. kolo, st 24. 8. 2022, 18:00

1. FC Přerov

6:4

Branky: 1. Šimon Masařík (1:0), 6. David Kantor (1:1), 8. David Kantor (1:2), 14. Alex Vrba (2:2), 22. Alex Vrba (3:2), 36. Vojtěch Maňák (4:2), 52. Alex Vrba (5:2), 53. František Lyčka (5:3), 58. David Kantor (5:4), 65. Vojtěch Maňák (6:4). Rozhodčí: Šimon Vilímek - Michal Musil, Michal Obrtel.

1. FC Přerov: Petr Pindroch - Ondřej Kožuch, Alfréd Kopáč, Vojtěch Maňák, Jan Pokorný, Šimon Masařík, Šimon Zatloukal, Daniel Streda, Tobiáš Losert, Jan Plško, Filip Bušina, Josef Tihelka, Matyáš Jedlička, Alex Vrba, Adam Suchánek, Tomáš Hofírek, Ondřej Prokeš, Jakub Pokorný. Trenér: Petr Bundil.

FK Třinec: Viktor Klimek - Luděk Bella, Ondřej Zahaluk, Denis Ondrůšek, Max Ondrůšek, David Kantor, Tomáš Bizoň, Vít Lacek, Sebastián Guľaša, Štěpán Kos, František Lyčka. Trenér: Jan Opluštil.

Jan Opluštil, trenér FK Třinec U12

Bohužel jsme opět nezachytili začátek utkání a inkasovali hned v první minutě. Na nepříznivý stav jsme ale dobře zareagovali a dvěma góly Kantora skóre otočili. Soupeř velice jednoduchým fotbalem a dlouhými nakopáváními balóny za obranu, kdy jsme nestihli zachytávat útočníky domácích skóre, ještě do poločasu otočil. Druhý poločas jsme byli více na balóně, vytvořili si více šancí než soupeř, avšak několikrát nás zastavila tyč nebo břevno. Radost mám především z toho, že jsme byli fotbalovější než soupeř a snažili se hrát i na těžkém terénu kombinační fotbal. S výsledkem už tolik spokojen nejsem.