Liga mladších žáků U12 - 2022/2023,4. kolo, so 27. 8. 2022, 12:00

Bílovec

2:4

Branky: 11. Lukáš Sprosták (1:0), 24. Luděk Bella (1:1), 25. Viktor Klimek (1:2), 38. Viktor Klimek (1:3), 42. Tu Tuan Duong (2:3), 69. Viktor Klimek (2:4).

Bílovec: David Šťastný - Matyáš Bartek, Jakub Penčev, Vojtěch Staněk, Dominik Baroš, Štěpán Kursa, Ladislav Obercian, Tu Tuan Duong, Lukáš Sprosták, Marek Pinčák, Tobiáš Cholasta, Tomáš Kozelka, Prokop Klečka, Marek Lukeš, Carlos Joura. Trenér: Tomáš Šťastný.

FK Třinec: Jan Charvát - Filip Jasinek, Viktor Klimek, Luděk Bella, Ondřej Zahaluk, Denis Ondrůšek, Max Ondrůšek, Tomáš Bizoň, Štěpán Kos, Vít Lacek, Sebastián Guľaša, František Lyčka, Ondřej Hamrozi, Bartek Kuźma. Trenér: Miroslav Samek.

<><>Miroslav Samek<><> <>Kluci se na třetí pokus dočkali prvního vítězství v žákovské kategorii. Zhruba do dvacáté minuty hráli obě mužstva vyrovnaný duel. Od branky Belly, i přes brzké vyrovnání, jsme byli jednoznačně lepší a fotbalovější manšaft. Do poločasu se trefil ještě dvakrát Klimek, a do kabin jsme šli s dvougólovým vedením. Po poločase soupeř absolutně rezignoval na kombinační hru, začali pouze od brankáře nakopávat dlouhé míče za obranu. Po jedné takové situaci jsme inkasovali na 2:3. Kluci ale plnili přesně to, co po nich chceme. Kombinační hrou a držením míče nedovolili soupeři dostat se do další šance, naopak my jsme měli spoustu protiútoků a dalších šancí, které jsme ale bohužel nedokázali využít. Výjimka byla třetí trefa Klimka, kterou zpečetil naší výhru 2:4. S dnešním výsledkem a předvedenou hrou jsem velmi spokojen, ale musíme dále pracovat a potvrzovat takové výkony i v příštích zápasech.<>