Zápas - mládež

U19: Jednogólové manko soupeř dorovnal

pondělí 15. května. 2023 | Jana Zipserová
Do zápasu vstoupili třinečtí velmi dobře a hned se jim v úvodu prvního poločasu povedlo vstřelit branku. Do šaten, po první pětačtyřiceti minutovce, šli na půdě Poruby za stavu 1:2. Avšak osudným se jim stala dvacátá minuta druhého dějství, kdy nešťastně přišli o jednobrankový náskok. Se soupeřem si body nakonec rozdělili.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2022/2023,26. kolo, so 13. 5. 2023, 10:30

Poruba

2:2
1:2

Branky: 16. Pohorelli, 65. Dulínek - 7. Nieslanik, 34. Bartnicki. Rozhodčí: Jurajda - Godryf , Sklář.

Poruba: Chelmelecký - Čečotka (75. Juřeník), Volný (84. Jašek), Kantor, Strnad, Dostalík, Biedermann, Pohorelli (55.Dulínek), Skála, Hradil (55.Káňa), Sadílek. Trenér: Sáblík.

FK Třinec:  Benedik - Klocek (46. Jeź), Mieszek, Buryan, Klimek, Ballon, Nieslanik (79. Horniak), Bartnicki (66. Brzezina), F. Čmiel , P. Čmiel , Voznica. Trenér: Maceček.