Zápas - mládež

U16: Cenné vítězství

středa 19. dubna. 2023 | Jana Zipserová
Ačkoliv Valašské Meziříčí je v tabulce nad Třincem, dokázali svěřenci trenéra Petra Chloně otevřít skóre již v prvních minutách. Pod tlak se sice dostali ve druhé půli, ten však ustáli a dotáhli utkání do vítězného konce.
Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 2022/202,22. kolo, ne 16. 4. 2023, 12:45

TJ Valašské Meziříčí

3:1
2:1

Branky: 6. a 24. Murin, 80. Froleš - 42. Koňařík. Rozhodčí: Čuba - Mankovecký, Mitura. Žlutá karta: Marek (Valašské Meziříčí).

FK Třinec: Broda - Mat. Sikora, Pawliska, Gomola, Waclawek (61. Ožana), Murin, Mar. Sikora (46. Babilon), Wrana (72. Froleš), T. Konderla, J. Konderla, Nguyen (46. Wawracz). Trenér: Chloň.

TJ Valašské Meziříčí: Sovák (46. Ondruch) - Zedek, Hub, A. Bětík, Kovář, Malíř (69. Novosad), Sedlák, Vavřík (82. Pečiva), Koňařík , Marek (69. Zubík), R. Bětík. Trenér: Kapusta.

Petr Chloň, trenér FK TŘINEC U16

Těžký zápas s Valašským Meziříčím naši hráči zvládli vítězně. V 1. poločase jsme byli jasně lepším mužstvem vedli jsme 2:0, nevyužili bohužel další šance a soupeř gólem do šatny snížil. V 2. poločase jsme byli pod velkým tlakem hostů, avšak díky výborné obranné činnosti jsme je do vyložených šancí nepouštěli. Naopak z rychlého brejku jsme dali deset minut před koncem gól na 3:1 a takto už zápas skončil. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a výborný týmový výkon.