Zápas - mládež

U18: Bojovný výkon týmu, ale remíza zůstala

úterý 12. září. 2023 | Jana Zipserová
I přes zlepšený výkon domácího týmu se bohužel nepodařilo zvrátit průběh utkání ve prospěch Třince. Kluci se snažili až do konce, ale nakonec si týmy body podělily rovným dílem.
Moravskoslezská divize staršího dorostu - 2023/202,6. kolo, so 9. 9. 2023, 10:30

Bílovec

1:1
1:1

Branky: 42. Niedoba - 38. Šmiřák. Rozhodčí: Trigas - Bolec, Lojek.

FK Třinec: Broda - Vojtěch, Ožana, Niedoba, Krzyžanek, Klocek, Liberda , Motyka (59. Hvojník), Wawracz, Nguyen, Skupień (82. Strokosz), Roček (59. Somr). Trenér: Cienciala.

Bílovec: Vřeský - Švagera (75. Ráftl), Krayzel, Novák, Mičaník (54. Uhl), Byrtus (75. Michna), Hudeček (79. Blahuta), Šmiřák, Bartek, Čavera, Geryk (54. Perůtka). Trenér: Šloff.

Marek Cienciala, trenér FK TŘINEC U18

Do zápasu jsme nevstoupili tak, jak bychom měli. Byli jsme málo aktivní, neorganizovaní v postavení a většinu situací jsme řešili nekvalitně. Probrala nás obdržená branka po několikáté šanci soupeře, po které jsme začali Bílovec přehrávat. Najednou se zlepšil náš pohybový a běžecký výkon, čehož byl vyústění krásný volej Dominika Ožany těsně před poločasem. Do druhé poloviny zápasu jsme vstoupili stejně aktivně, jak jsme první půli zakončili. Vypracovali jsme si mnoho standardních situací, včetně několika slibných příležitostí, které bohužel gólem neskončily. Soupeře jsme až na ojedinělou šanci do ničeho vážnějšího již nepustili. Střídající kluci přinesli oživení, ale bohužel výsledek jsme na naší stranu ani s jejich pomocí nedokázali překlopit.