Zápas - mládež

U18: Za vítězstvím šli od první minuty!

úterý 26. září. 2023 | Jana Zipserová
Utkání držel pevně v rukou domácí celek pod vedením trenéra Marka Ciencialy. Jeho svěřenci plnili pokyny a až na jedno uklouznutí, které vedlo ke snížení náskoku třineckého týmu, odehráli hoši skvělé utkání, do kterého také zasáhli na výbornou mladší hráči.
Moravskoslezská divize staršího dorostu - 2023/202,8. kolo, ne 24. 9. 2023, 10:30

SK HS Kroměříž

5:1
3:0

Branky: 10. a 60. Niedoba, 33. Skupień, 46. T. Konderla, 81. Pieter - 52. Solař. Rozhodčí: Kovařík - Dytková, Šeruda. Žluté karty: Skupień - Zdražil.

FK Třinec: Broda - Krzyžanek, Klocek, Skupień (66. Kulig), Motyka (59. Pawliska), Wawracz, J. Konderla (46. Staszko), T. Konderla (46. Nguyen), Pieter, Ožana (79. Balažovič), Niedoba. Trenér: Cienciala.

SK HS Kroměříž: Vavrouš - Horák (66. Pluhař), Bosák, Dobiáš (66. B. Sukup), Koutný, Zdražil, T. Sukup, Kuba, Pecina (46. Solař), Gabriel, Ševeček. Trenér: Fojtík.

Marek Cienciala, trenér FK TŘINEC U18

Do tohoto domácího zápasu jsme vstupovali s cílem zápas zvládnout. O to větší důraz byl v přípravě kladen na trpělivost, plnění taktických úkolů a zodpovědnost, které jsou nejen v zápasech se sousedícími mužstvy tabulky zásadní. Chválím hráče, že po většinu zápasu tomu tak opravdu bylo a za vítězstvím jsme od první minuty šli. Malou kaňku představuje snad jen náš vlažný vstup do druhého poločasu, kdy jsme dovolili soupeři snížit, nicméně větší drama jsme nedovolili. Pochvalu zaslouží i mladší hráči, kteří jsou vždy nápomocni a k dobré hře a výsledku se značně přičinili i tentokrát.