Zápas - mládež

U18: Divoká remíza proti Rýmařovu

pondělí 23. října. 2023 | Jana Zipserová
Ani hattrick Skupieně v prvním poločase nezajistil třinecké osmnáctce tři body ze zápasu proti Rýmařovu. Slezané vedli 3:0 i 4:1, ale nakonec se museli spokojit s bodem.
Moravskoslezská divize staršího dorostu - 2023/202,12. kolo, so 21. 10. 2023, 10:30

SK Jiskra Rýmařov

4:4
4:2

Branky: 11., 33. a 39. Skupień, 3. P. Čmiel (penalta) - 38. a 84. Furik, 45. a 80. E. M. Pospíšil. Rozhodčí: Kaloč - Mitura, Klus. Žluté karty: Jeź - Wenzel. Diváci: 40.

FK Třinec: Broda - Ožana, Niedoba, Mateusz Sikora, Galia, Liberda (46. Somr), Staszko, Nguyen (73. Motyka), P. Čmiel (65. Pawliska), Skupień, Jeź (46. Wawracz).

SK Jiskra Rýmařov: Birchall - Zapletal, Friedrich (75. Mušálek), Furik, Wenzel, Marek, E. M. Pospíšil, Polách, Mihál, Novotný, M. Pospíšil (75. Mičák).

Marek Cienciala, trenér FK TŘINEC U18

Náš vstup do zápasu byl z hlediska ofenzivy, proměňování šancí a dohrávaní situací před brankou soupeře velmi dobrý, což lze říct o celé první polovině zápasu. Bohužel, co se týče defenzivního chování, postavení, zodpovědnosti a důrazu nejen obranné čtveřice, ale počínaje útočníkem a konče brankářem při obranných situacích v průběhu celého zápasu, tak to je k hlubšímu zamýšlení a analýze pro nás všechny. Není totiž za běžných okolností možné, abychom druhý domácí zápas v řadě po jeho dobře rozehraném průběhu nezvládli jak výsledkově, tak hlavně i herně. I přes to, že jsme za stavu 4:2 neproměnili penaltu, si musíme se zápasem, kdy do konce zbývá 10 minut a vedeme o dvě branky umět poradit.