Zápas - mládež

U19: z utkání vyšla vítězně Líšeň

úterý 09. dubna. 2024 | Jana Zipserová
Ze tří bodů se nakonec radoval soupeř, který v závěru utkání vstřelil vítěznou branku dvě minuty před jeho koncem.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2023/2024,20. kolo, so 6. 4. 2024, 10:30

SK Líšeň

2:1
0:1

Branky: 47. Crha, 88. Cupal - 5. Brzezina. Rozhodčí: Labaš - Pavlas, Spurný. Žluté karty: Cupal - Čmiel, Pieter.

SK Líšeň: Kašík - Aniol (46. Hanák), Cupal, Crha (67. Janík), Naprelac (91. Kratochvíl), Hochman, Linger, Pavlinec (46. Špaček), Janeček, Rolinek, Schallenberger (62. Odehnal). Trenér: Odehnal.

FK Třinec: Miltner - Mar. Klocek, Brzezina, Proboszcz, Nesvadba, Mat. Klocek, Horniak, Čmiel, Pieter, Nguyen (84. Kubišta), Jež. Trenér: Zbončák.

Martin Zbončák

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a po výborně rozehrané standardce jsme šli do vedení. Bohužel nám nevyšel úvod druhého poločasu, kdy jsme po hezké akci inkasovali. Utkání s kvalitním soupeřem pak bylo vyrovnané a zdálo se, že spěje k remíze. Chvíli před koncem vstřelili domácí rozhodující gól, když jsme si nepohlídali standardní situaci. Zklamání kluků bylo velké, o to je větší chuť v dalším kole porážku odčinit.