Zápas - mládež

U19: Spravedlivá dělba bodů

středa 15. května. 2024 | Jana Zipserová
Každému týmu patřila jedna polovina hry, ve které měli převahu nad svým soupeřem. Utkání tak skončilo spravedlivě remízou.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2023/2024,25. kolo, so 11. 5. 2024, 14:30

Vysočina Jihlava

2:2
1:2

Branky: 31. Nguyen, 85. Horniak - 7. Lovětínský, 12. Červený. Rozhodčí: Banot - Vařacha, Pokorný. Žluté karty: Wawracz, Kubišta, Čmiel - Červený, Veselý, Torner.

FK Třinec: Miltner - Nesvadba, Wawracz, Horniak, Kubišta, Čmiel, Pieter, Nguyen, Staszko, Jež, Macko. Trenér: Zbončák.

Vysočina Jihlava: Široký - Hájek, Seknička (67. Šebek), Lovětínský, Šlechta, Čejka, Palán (82. Šerý), Ficek, Červený (58. Rais), Raitmajer (58. Torner), Veselý. Trenér: Průša.

Martin Zbončák, trenér FK Třinec U19

První poločas patřil Jihlavě, která po zásluze vedla 2:1, druhá půle byla naopak v naší režii, soupeře jsme dostali pod velký tlak a kluci byli jednoznačně lepší. Z převahy jsme bohužel vstřelili pouze jednu branku po hezké individuální akci Kryštofa Horniaka.