Zápas - mládež

U16: S nasazením za výhrou

středa 03. dubna. 2024 | Jana Zipserová
Ačkoliv utkání pro domácí třinecké hráče neodstartovalo právě slibně po velmi brzké utržené brance, jejich odhodlání a chuť je dovedla k zaslouženému vítězství.
Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 2023/202,19. kolo, pá 29. 3. 2024, 17:00

MFK Vítkovice

4:2
3:1

Branky: 17. a 43. Pilch, 20. Dudys, 58. Ďurnek - 7. Janků, 62. Polášek. Rozhodčí: Lukašík - Kaloč, Čípel. Žluté karty: Klimek, Strokosz - Theimer.

FK Třinec: Hondl - Mikoláš, Kunský, Michalek, Klimek, Strokosz, Watzlawik, Ďurnek (77. Ježowicz), Dudys (81. Froleš), Pilch (67. Bujok), Schneeberger (77. Káňa). Trenér: David Strokosz.

MFK Vítkovice: Horký - Šrubař, Milák, Polášek (86. Antonín), Theimer, Brzobohatý, Janků, Javorský (65. Bílý), Mika (22. Šindler), Janczae (65. Kundrát), Sukaný (86. Gola). Trenér: Plaskura.

David Strokosz, trenér FK Třinec U16

Utkání jsme začali s obrovskou chutí a nasazením, ale už v sedmé minutě jsme po standardce prohrávali 0:1. Kluci ještě přidali a určovali tempo hry, proto jsme brzy vyrovnali a následně přímo z rohu zvýšil Dudys na 2:1. Do poločasu se ještě podruhé trefil Pilch. Druhý poločas jsme pokračovali v nasazení a dovedli utkání do vítězného konce. Musím všechny kluky pochválit za odvedený výkon.