Moravskoslezská divize staršího dorostu - 2023/202,18. kolo, ne 24. 3. 2024, 10:00

Vsetín

5:1
4:1

Branky: 21. a 82. Kusák, 23. Řezníček, 29. a 45. Konečný - 4. Staszko. Rozhodčí: Korch - Prokůpek, Kopecký. Žluté karty: Švagera - Pieter, Kubišta.

Vsetín: Tomek - Švagera, Kusák, Leckéši, Řezníček, Konečný (66. Zezula), Vrána, Cabras, Filgas, Šmarda (11. Filák), Zavadil. Trenér: Dobeš.

FK Třinec: Lehocký - Macko, Niedoba, Staszko, Konderla (77. Strokosz), Pieter, Brzezina, Ožana (55. Somr), Motyka (73. Pilch), Kubišta, Roček. Trenér: Machej.

Slawomir Machej, trenér FK Třinec U18

V tomto utkání jsme hráli pouze jeden poločas. Než jsme si přivykli hře na malém hřišti, bohužel soupeř vedl už 4:1. Vsetín byl důraznější, rychlejší a využil všechny naše chyby. Ve druhé půli jsme hráli úplně jiný zápas. Byli jsme jednoznačně lepším týmem, ale nevyužili jsme vytvořené šance, což nás stálo tři body.